1.) Nejprve se zesměšní celý národ
Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v
každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný
synek čilého podnikatele měli Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické
university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval
kdysi v Haliči Jára da Cimrman.
Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně
nejrůznější buznoexhibicionisté.
Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty
vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější
metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních
pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z
Damašku.
2.) Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl
Nic neumíte. Všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt.
Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla,
obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich
otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich
slovutných „kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky
propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne
teploměr.
Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si
dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme
tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami.
Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám
mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme.
A pokud se to českému „proletariátu„ nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most
z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích
zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.
3.) Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost
Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se
trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších
jihomoravských městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či
Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po
kachně.
K čemu vlastně potřebujete zemědělství. V Maroku je brambor a jahod, že
vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické
republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je
jablek jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a
skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a
jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstujte naftořepku, a
budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník
pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka.
4.) Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa
Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme
nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i
saudskoarabský komisař a prohlásí „u vousu Prorokova, u nás se mají ženské
líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina“. Neúspěch desítky let trvajících snah
o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na
zachování specifických rysů jejich obohacující odlišnosti „.A tak posilujeme
zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a zvyšování počtu jejich
aktivistických údržbářů.
Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech
exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký
přežitek staré Evropy.
Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se
zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu.
5.) Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace
Protože v jednotě blbosti je síla.
Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze
samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní unii.
Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny
Óda na radost. Jmenuje se rekviem za zbabělost.
Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se
degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě jí k tomu hraje orchestr z
Titaniku.
Možná opravdu existuje Bůh, který si říká: Dal jsem vám Evropané svobodu
volby. A takhle to dopadlo. Tak víte co ? Jděte mi k šípku! Ale Češi by hlasovali pro czexit, jen kdyby mohli...

Žádné komentáře:
Okomentovat