Z ochranného pásma dálnic a silnic prvních tříd měly do loňského 1. září podle zákona zmizet billboardy. Po pěti měsících jich tam z původních tří tisíc ubylo jen několik set. Ještě horší však je, že se tam letos objevily nové.
Nedal jsem Staropramenu ani nikomu jinému souhlas k používání, resp. zneužívání svých fotografií a pokud nedojde neprodleně k zjednání nápravy, budu se svými právníky nucen hledat právní cesty proti porušování zákona na ochranu osobnosti a soukromí, které narušuje hrubým způsobem dobýváním do bytu Česká televize a její hyenističtí reportéři, uvedl Milan Rokytka.

Žádné komentáře:
Okomentovat