Po definitivním šachmatu "černému králi" toužící koalice Izrusa, kterou dle posledních informací o vývoji ve Washingtonu můžeme s klidem a politicky korektně přejmenovat na Chazárii, se chystá ve střední hře o Střední Evropu obětovat "bílé koně", vyčerpat materiálně Eurasii a s podporou chalífátských střelců zaútočit na severním křídle, kde doufají i v proměnu "ukrajinského chazarského piona" v dámu, když "Hitlery" padla a chvíli hrozil šach mat jim.
"Bílý král" však zřejmě stále nepochopil, že Chazarie pod velením Magnum 12 hraje vabank jaderné šachy s Trumpem jako putovním maskotem a v případě prohry spoléhá na cestu přímo do ráje, ať už s huriskami nebo bez hurisek, s případnou lámaistickou rychlou reinkarnací, nebo lebeděním si ve vyšší dimenzi, kam se dle chazarských šamanů-iluminátů dá přejít i negativismem, takže trpělivě hraje tradiční čínské go a klade bílé kameny na syrská políčka a obětoval i území dalšího spojence po Kaddáfím a sice "rakeťáka Kima".
Pro "českého krále" z toho plyne, že by se měl urychleně zapojit do vlastní geopolitické hry projektem oživení Visegrádu na bázi novodobé Svaté říše římské, či tzv. austrijského prostoru, jinak se budeme brzy dívat na české korunovační klenoty se Svatováclavskou korunou někde v poušti, třeba i jaderné a Bruncvíkův meč zůstane na dně vyschlé Vltavy a my už se nebudeme dívat na nic.
Vždyť ještěří reptiliáni z hlubokého vesmíru nemají savce, natož neolitické revolucionáře Praslovany, nijak v oblibě a vyčítají jim, že ten pád meteoritu na dinosaury před lety nebyl náhodný a Země mohla být už dávno obydlena chytrými Tyranosaury, kdyby vesmírní bratři savců meteorit z dráhy neférově nevychýlili, takže teď přežívají jen varani a podobná dravá havěť.
Nyní se tak Země může stát skládkou jaderného odpadu pro "starší a vyšší civilizaci", když savci hrdě sami sebe nazývající Homo sapiens sapiens jsou tak hloupí a neschopní se sjednotit ani v srdci Evropy proti nájezdníkům, takže zlatá Svatováclavská koruna se po výbuších "jasnějších než tisíc sluncí" třeba opět vsákne do země.
Záleží jen na nás, jak se rozhodneme, říká předseda Rokytka, který v průběhu mimotělního zážitku v TOP hotelu viděl mnohé z dávno minulých i budoucích dějů, ale budoucnost je vždy otevřená.
Související články:
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2015/12/vladcove-americke-rise-nemaji.html
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2016/09/z-integrace-zustava-jen-otrocka.html
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2018/01/sto-let-ceskoslovensko-americkych-vztahu.html
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2017/05/v-praze-se-bojuje-o-zemi.html
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2015/12/vladcove-americke-rise-nemaji.html
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2016/09/z-integrace-zustava-jen-otrocka.html
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2018/01/sto-let-ceskoslovensko-americkych-vztahu.html
http://www.tydenikobcanskepravo.cz/2017/05/v-praze-se-bojuje-o-zemi.html

Žádné komentáře:
Okomentovat