Chápu že někteří čerství čeští konvertité k extremistickému wahábismu, který už zavrhla i Saudská Arábie, se nesmí dotknout alkoholu a trpí abstinenčními příznaky, navíc kombinovanými s frustrací z prohry jejich "chemického derviše", což stádně ventilují na sociálních sítích, ale časem se jistě vzpamatují z šoku a zapojí se do budování rozvinuté demokratické společnosti a naší malé, ale krásné republiky.
Nechť jsou všechny bytosti šťastné a ať se komunismus navrátí na planetu!

Žádné komentáře:
Okomentovat