Stránky

Pages

Pages

sobota 24. března 2018

Rozcupují fašističtí jestřábi bez důvěry vyděšené holubičky?

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) včera připustil, že Czechie zcela vážně uvažuje o vyhoštění ruských diplomatů po vzoru Británie. A na Pražském hradě prý jeho výrok způsobil poprask. Rozhodnutí je sice plně v kompetenci vlády, jak však uvedl šéf zahraničního odboru Hradu Rudolf Jindrák, Zeman nechce zůstat stranou. „Vyhoštění je natolik závažný akt, že by měl být s prezidentem konzultován,“ uvedl Jindrák. 
Zeman si takovýto vládní obrat nepřeje. A je jasné, že vzhledem k tomu, že Babiš není ještě podruhé jmenovaný, bude muset v tomto sporu někdo ustoupit. Babiše přitom k jeho postoji přiměla schůzka s premiérkou Británie Theresou Mayovou, jež prý apelovala na solidaritu v rámci EU.
„Z našeho pohledu nemáme důvod Británii nevěřit. Já to vidím jako pozici podpory našeho spojence v rámci NATO a v rámci EU, který nás požádal o to, abychom s ním byli solidární a abychom ho podpořili,“ podotkl k tomu frivolně Babiš. 
Předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip nám po schůzce s Babišem na Úřadu vlády řekl, že "doufá, že příští vláda tolerovaná KSČM by taková rozhodnutí bez souhlasu komunistické strany nedělala".
Babiš, který před novináře nepředstoupil, bude jednat o případném vyhoštění ruských diplomatů bez jakýchkoliv důkazů už v pondělí s ministrem zahraničí Martinem Stropnickým (ANO). "Výsledek je věcí vlády v demisi, nikoli vlády, kterou by KSČM podporovala," řekl k tomu šalamounsky Filip.
Podotkl, že nechce dávat ultimáta. "Jestli tato vláda rozhodne jiným způsobem, tak doufáme, že příští vláda, kterou by tolerovala KSČM, by taková rozhodnutí bez souhlasu KSČM nedělala," dodal Filip. 
Z toho vyplývá, že je ochoten vyměnit za funkce pro sebe a hlouček svých věrných jakoukoliv racionalitu a etiku, takže dal Babišovi volnou ruku a na dnešním jednání širšího vedení komunistů bude tvrdě prosazovat zapojení komunistů do vládního aranžmá, ačkoliv se Babiš přidal k dezinformační kampani a eskalaci napětí v Evropě, vedoucího zákonitě k válce dle notiček deep state.
Jak uvedl politolog Emery Reves: „V zásadě může totalitní fašistický stát existovat v hospodářství kapitalistickém ... jako v systému socialistického hospodářství s centralizovaným plánováním a se státním vlastnictvím kapitálu. Fašismus není reakcí proti kapitalismu ani reakcí proti socialismu. Je to reakce proti demokratickému individualismu.“ 
Ve světě  tak existují "pouze dvě antagonistické skupiny" – "dělnická třída a establishment". K "osvobození drobného lidu ze spárů vykořisťující vrstvy" je třeba "povstání".  "Populistická vlna (demokratického individualismu) není u konce, stojí právě na počátku", "Dějiny jsou na naší straně", říká  Steve Bannon, muž, který dovedl Trumpa do Bílého domu. Populisté už zvítězili v Itálii a nyní jejich vítězství čeká Visegrád.
"Populus je lid a všechny strany by měly sloužit lidu, být populistické, prosazovat referenda a Lidový sněm, nikoliv elitářské a upírat lidu právo rozhodovat," řekl TOP reportérce předseda Rozhodneme, strana mládí, rozvoje a stability Milan Rokytka.
Je škoda, že se vítězství nedožili kamarádi Karel Slezák a Jiří Moschner, ale jejich smrt spravedlivě pomstíme, slíbil Rokytka. Smrt korporátnímu fašismu!
Související článek:

Žádné komentáře:

Okomentovat