Stránky

Pages

Pages

sobota 18. července 2020

Bez Bannona a Flynna je Trump slabší a znovu to těžko dá

Co všechno by porážka Donalda Trumpa znamenala, to dnes nedokážeme říct, protože nemáme možnost srovnávat s velmi podobnými historickými událostmi. Současná situace je příliš neobvyklá. Nicméně z celé škály možností můžeme zmínit tu nejkatastrofálnější.

Spojené státy americké s prezidentem Bidenem dokončí transformaci z národního státu do čistě zločinecké organizace, jejíž vojenská síla je schopná porazit kohokoliv a zmocnit se jakéhokoliv zdroje. Z takto dobytých zdrojů budou financovány ozbrojené síly, včetně armádního výzkumu. Samotné USA pak už vlastně nemusí existovat. Elity přestanou potřebovat americké obyvatelstvo. Vyrábět je možné kdekoliv a izolovaná vědecká centra vlastně ani nemusí být na americkém území.

Tam převládne stav podobný tomu, jaký známe z Jihoafrické republiky. Někdo mluví o možnosti občanské války, ale realita může být ještě horší. Může dojít k nasazení armády s cílem odzbrojit normální bílé obyvatelstvo. Takový scénář představuje krajní případ, není ovšem pochyb, že s prezidentem Bidenem by byl svět horším a méně bezpečným místem. 

Deep State mobilizuje 

Podle všech výzkumů Biden jednoznačně vede. Ty výzkumy se mohou samozřejmě mýlit. Ostatně, mýlily se už před čtyřmi lety. Navíc nezapomínejme, že Biden je nejslabší kandidát, jakého mohli Demokraté vybrat. Celoživotní profesionální politik izolovaný od normálního života, namočený v několika finančních skandálech, a navíc v počínajícím stádiu demence.  

Jenže ony ty stejné výzkumy hovořily ještě v březnu o jednoznačném Trumpově vítězství. Vidíme tedy prudký zlom v rámci stejných výzkumů prováděných podle stejných metodik. Skutečně jsou důvody domnívat se, že Trumpova podpora prudce klesá. Jeho koalice se rozpadá. Nedávno proběhla tiskem zpráva o tom, že 30 největších amerických korporací prosazuje, aby Facebook začal tvrdě cenzurovat – fakticky to znamená požadavek, aby ve volební kampani mohla Bidenova strana volně komunikovat a Trumpova byla zablokována.

Ještě nikdy se nestalo, že by se proti stávajícímu prezidentovi tak jednoznačně postavily velké peníze. Mimo jiné proto, že za normálních okolností by to znamenalo riziko zpřísněných finančních kontrol a nejrůznější další komplikace. Jenže státní správa stojí na Bidenově straně, takže riziko hrozí spíš těm, kdo se proti Trumpovi nepostaví. A podobných skupin přibývá. Dokonce i uvnitř Republikánské strany vznikají skupiny, které chtějí během kampaně vysílat antitrumpovské inzeráty. Bílé nižší třídy stojí za Trumpem, ale to nestačí. 

Za tím je pochopitelně aktivita Deep State, tedy neformálních mocenských struktur, které volně propojují velké banky, univerzity, tajné služby, státní správu, velká média… vlastně celou společenskou vrstvu držitelů finanční a politické moci. Součástí volné neformální koalice je i většina etnických menšin, a žel také radikální islám. Zmobilizovat ještě silnější koalici lidového odporu bude velmi obtížné. 

Parta se rozpadla

Tím se dostáváme k zásadní Trumpově chybě. Měl čtyři roky na to, aby tyto mocenské struktury narušil a rozbil, jak to dokázal Putin v Rusku a Orbán v Maďarsku. Ale americký prezident se o to ani nepokusil. Sice jednoznačně kritizoval poměry na univerzitách, ale nepodnikl žádnou akci ke změně poměrů. Mohl prosadit zákon o svobodě projevu na univerzitách, mohl finančně podpořit konzervativní skupiny, mohl zastavit státní peníze těm, kdo podporují extrémní levici – ale kromě kritických poznámek se nestalo nic. 

Totéž platí o FBI, která proti Trumpovi a jeho týmu vedla operace, a kde jsou na klíčových místech pořád stejní lidé (a je docela dobře možné, že operace pokračují). Přitom je zřejmé, že tato bezpečnostní agentura už měla být zrušena nebo měla projít vlnou čistek. Neproběhl ani radikální zásah do státní správy. Žádný pokus zkrotit velké banky a velké korporace. Žádná viditelná snaha vyrvat Republikánskou stranu globalistům a vrátit ji voličům a lidovým aktivistům. Žádný zásah proti státům a městům, které ignorují federální imigrační zákony. Sorosovi nebyla dokonce ani zastavena podpora z federálních finančních fondů. A teď Trump sklízí hořké plody. Jeho nepřátelé jsou silnější a mnohem lépe připraveni než před čtyřmi lety. 

Proč se Trump velkým konfliktům vyhnul, to vyplývá ze složení jeho týmu. Tématem jeho volební kampaně v roce 2016 byl lidový odpor proti globalistickým elitám. Mluvilo se o miliardářské dávce, na stole bylo i nucené rozdělení nebo znárodnění největších technologických firem. Šéf jeho kampaně Steve Bannon při svém pražském vystoupení řekl, že kapitáni největších světových bank představují stejné zlo jako Adolf Hitler. Šéf Trumpovy bezpečnostní strategie Michael Flynn zase zastával jasné stanovisko, že probíhá civilizační válka s islámským světem a vítězství nad islámem musí mít prioritu před vším ostatním.

Jenže Bannon ani Flynn ani další osobnosti z tohoto táboru už v Trumpově týmu nejsou. Bílý dům dnes řídí Jared Kushner – Trumpův zeť, který je snad loajální k jeho osobě, ale přesvědčením je zapálený globalista. Dokonce kdysi udržoval obchodní vztahy s Georgem Sorosem. Na dalších klíčových pozicích pracují osvědčené kádry z období Georga Bushe. 

Otočí se karta?

S takovými kolegy se nechal Trump snadno přesvědčit, aby vynechal radikální změny a soustředil se na to, kde je možné najít „konsensus“. Podařilo se tak prosadit řadu jednotlivých dobrých opatření, ale mocenská struktura Deep State zůstala nedotčena. 

A k tomu nezvládnutí posledních událostí. Ať už je to s koronavirem jakkoliv, Spojeným státům se podařilo spojit to nejhorší – suverénně nejvíce mrtvých na světě a vážně poničená ekonomika. Není to Trumpova chyba, doporučení federální vlády byla poměrně racionální, jenže guvernéři jednotlivých států je zpravidla nerespektovali. Nicméně v očích veřejnosti Trumpovi ublížilo, že nedokázal vyslovit jasné stanovisko. Trvale útočil na hlavního hygienika Fauciho (což bylo možná oprávněné), ale nevyhodil ho, nenahradil jiným expertem a nepřišel s žádnou vlastní koncepcí reakce. Vznikl tak dojem nerudného a mrzutého starého pána, který vlastně neví, co chce.

Podobně, žel, dopadla i vlna drancování, podle všeho vedená cílem ovlivnit prezidentské volby. Donald Trump říkal správné věci, ale z jeho silných slov nebylo naplněno vůbec nic. Národní garda nevpadla do měst a nezavedla pořádek. No-go zóna v Seattle dál žila pod ochranou místní starostky navzdory Trumpovým výzvám. Antifa nebyla zařazena mezi teroristické organizace, ačkoliv o to usiloval. 

I když je většina těch, kdo s Trumpovými postoji souhlasí, působit bezmocně je pro charismatickou osobnost smrtící. Epidemie i vlna drancování mají přitom něco společného. Nestačí dělat ty samozřejmě správné věci jako dosud – jako např. jmenovat konzervativní soudce a snižovat daně. V takových chvílích by měl prezident přijít se zásadně novou vizí. Jenže kde ji vzít, když prezidentovo okolí sestává téměř výhradně z globalistických kariéristů. Už před čtyřmi lety napsala Ann Coulter, že „Trumpův mozek se jmenuje Steve Bannon.“ Ale Steve Bannon byl vyštípán Jaredem Kushnerem.

To samozřejmě není zdaleka konec. Donald Trump má ještě čas úplně otočit vývoj. Může přijít se zásadním projevem, vyměnit klíčové lidi v týmu a začít úplně jinak. Tak to ostatně udělal před čtyřmi lety. Ještě v srpnu vypadala jeho pozice proti Clintonové naprosto beznadějně. Tehdy povolal Bannona a nakonec vyhrál. Letos by měl situaci usnadněnou o demenci svého soupeře.  

Tentokrát Trump taky provedl změnu. Jenže novým volebním manažerem není člověk se srdcem pro antiglobalistickou rebélii, nýbrž veterán z Bushovy administrativy. Bill Stepien strávil celý život v politickém mainstreamu a mezi jeho hlavními cíli je přimět Republikánskou stranu, aby si osvojila některé neomarxistické postoje. 

Do listopadu se ještě může stát všelicos. Ale zatím to nevypadá vůbec dobře, obává se sociolog Petr Hampl v PP. 


Trump mění stratéga i strategii

Donald Trump tento týden propustil šéfa své předvolební kampaně Brada Parscaleho. Reportér Guardianu David Smith argumentuje, že to znamená, že Trump ví, že prohrává.     

FOTO: TOP News
Naopak Jonathan Freedland varuje, že pokud Biden nezvítězí v obrovské míře, Trump odmítne odstoupit a americké volební struktury jsou takové, že republikánští guvernéři amerických států nakonec zajistí, aby ve funkci zůstal. ZDE

Trump se dostal do konfliktu s moderátorem z Fox News, který během rozhovoru Trumpa upozornil, že jeho tvrzení, že Joe Biden chce odebrat financování policii, není pravdivé, ačkoliv jej Demokraté ve vedení obcí a států realizují.

Byl to první nedělní rozhovor s Donaldem Trumpem za dobu delší než rok. Má se vysílat zítra. Trump ale uvažuje o vlastní televizi na bázi TOP News.

Šašci měli zůstat doma a rozhodování přenechat lidu

Vůdci zemí EU se včera nedokázali ani osobně s filtry 3 místo českých nanoroušek dohodnout a překonat hluboké rozpory v klíčových otázkách objemu a rozdělování peněz z fondu Obnovy unie. Neshodli se ani na tom, jak kontrolovat, zda země čerpající peníze zavádějí požadované neoliberální reformy. Jedná se o fondu 750 miliard eur, jenž by měl být určen k obnově ekonomik zasažených koronavirovou krizí, ve skutečnosti však zneužit k green dealu integraci migrantů. Hovoří se také o unijním rozpočtu na období 2021-2027 v objemu stále pouhé jedno procento HDP EU a eurozóny místo minimálně sedmi. 
FOTO: TOP News
Evropská komise si k vytvoření fondu chce bezprecedentně a skandálně vypůjčit na finančních trzích, k čemuž ale potřebuje záruky schválené členskými zeměmi. Zatímco v otázkách rozpočtu byla prý naděje na shodu větší, u fondu nenašli političtí vůdci společnou řeč ani nad pouhými základními parametry. Rakousko, Dánsko, Nizozemsko a Švédsko požadují snížení objemu fondu. Konkrétní částky na zmenšení fondu však uvedeny nebyly, neboť bez referenda o Lisabonské smlouvě a veřejném sektoru jsou rozhodnutí stejně nelegitimní, neplatné a nulitní od samého počátku. 


PRC umí i rozvoj národů

Výstava v Pelléově vile ukázala, jak dobře se žije četným národnostním menšinám na území ČLR, kde jsou podporovány jejich jazyky, obyčeje i kultura. Obrovský pokrok zaregistroval dokonce i bývalý chartista, disident Vladimír Mlynář, zástupce hrdého sponzora výstavy PPF, ale nový management Prahy a okolí na tradici nenavázal a podporuje Opráski.


Nespokojenost českých lidí v dysfunkční, zbyrokratizované a germanizované Evropské unii dramaticky roste a příslovečnou "poslední kapkou" do poháru trpělivosti jsou skandální dvojí standardy potravin a další kapitalistické produkce s "kurvítky" a laxním přístupem veřejné správy k vyřešení palčivého problému pouze roční zárukou. A co tomu říkají pro PL spotřebitelé?   

"Hajzlové německý! To je jednotná Evropa? My jsme prasata a oni jsou nějací páni, nebo co? Zasraní, zkurvení blbečkové, já bych je hnal. No, oni jim to muslimáci spočítají, to dostanou přes papulu. Dyť s tím jídlem je to pokus o hromadné vraždy, cpát lidem, a dokonce jim prodávat takové špatné žrádlo. Už aby se tu zas mohli roztahovat; tihle oligarchové, kapitalisti, ti žerou exklusivně, vybrané lahůdky, ti jsou úplně jinde. Ti si nechají jídlo extra vozit. A nám kecají, že chceme a potřebujeme kupovat levnější věci. To je jeden trh? Prd je to," uvedl zjevně právem krajně rozhněvaný muž. 80 až 85 procent občanů ČR proto požaduje referendum o EU, ale premiér jim ho nechce povolit s tím, že ještě k zásadním rozhodnutím "nedozráli".

Kromě Chanů žije v ČLR 55 menšinových etnik, z nichž 53 má svůj vlastní jazyk, 21 vlastní písmo, a téměř všechny i vlastní náboženské tradice, rituály a festivaly. Mezi 22 etniky představenými na výstavě, najdeme tak tak rozdílné oblasti a kultury, jako jsou Mongolové ze severu Číny, Čchiangové z jihu a Kazaši ze západu země, přiblížila paní Ma v úvodním slově pestrost své země a výstavy.

TOP reportérku zaujaly nejvíce Mongolové s velbloudy na sněhu a také pečení ryb na ohníčku, které připomíná tradiční opékání buřtíků v českých končinách. "Kéž bychom si žili tak, jako nějaká menšina v Čínské lidové republice, zatím nám hrozí vyhynutí v EU," povzdechl si pražský exzastupitel Ivan Hrůza. 

Boj ale již začal. Probíhá ve všech oblastech, městech a vesnicích. Pokud budeme pracovat jako jeden dokonalý organismus, dosáhneme výsledku, který nám umožní podívat se bez ostychu lidu do očí.

Před námi stojí těžká zkouška. My populisté ji však vydržíme. K tomu má strana své přesvědčení o správnosti své práce, program změn a pevné mužstvo profesionálů. Jsme připraveni vzít na sebe odpovědnost za obrodu naší milované a jediné vlasti!

Pouze vpřed! Pouze k vítězství!

Pracujeme společně a usilovně pro budoucnost země!

Jsme v právu! Můžeme! Zvítězíme, řekl Zjuganov.


Související články:


Turecko a 15. červenec

Předpokládám, že většina obyvatel EU a čtenářů může souhlasit s názorem, že vztah EU s Tureckem je již mnoho let přinejmenším napjatý s nejasnou budoucností. Desetiletí se táhnoucí vstupní jednání Turecka a EU, migrační problematika, vztah Turecka a Řecka, problematika na Kypru, v Libyi a Karabachu, zájmy o ropu a plyn ve Středozemním moři a v neposlední řadě zrušení statutu muzea chrámu Hagia Sophia, také Boží Moudrosti, přispívají k rostoucí skepsi vůči Turecku u politiků, podnikatelů, osob přepisujících historii, bourajících památníky, sochy, nebo občanů majících obavy z islamizace Evropy.
Původní křesťanská svatyně s centrální kupolí a sídlo patriarchy se nachází v zátoce Zlatý roh v Istanbulu, představuje jednu z nejznámějších sakrálních staveb světa, která byla vysvěcena 27. prosince 537. Po dobytí Konstantinopole Osmany (1453) byla upravena na mešitu, opatřena minarety a 1934 v rámci reforem Atatürka, sekularizována. Od té doby sloužila jako muzeum. Od 24. července t.r. bude opět sloužit jako mešita, prý také jako muzeum.
Zmiňuji se o Turecku a o chrámu, protože napjatý stav s nejasnou budoucností mezi Tureckem a EU, kritika rozsudku ze strany EU, mnoha jiných států a organizací přinutila ministra zahraničí Turecka Mevlüt Cavusoglu hájit rozhodnutí soudu tvrzením, že se jedná o otázku národní suverenity a vnitřní záležitost. Řecký premiér Kyriakos Mitsotakis nesouhlasí s hodnocením rozhodnutí soudu, Tureckým vysvětlením a EU postojem, který lze popsat jako evropsko – tureckou otázku a tvrdí, že se jedná o univerzální otázku. Kdo ví, co je správné?
Neví to ani Papež František. Ten mluví o bolesti, ruský Patriarch Kyrill I. o hrozbě pro celé křesťanství a autor příspěvku o symbolu změn na úrovni geopolitické: Jedná se totiž o možný triumf Muslimů ve spojení s letitou snahou o osvobození Skalního dómu. Tato svatyně v centru Chrámové hory v Jeruzalémě byla postavena mezi lety 687 až 691. Muslimové ji nazývají Vznešená a ušlechtilá svatyně, Židé a křesťané Chrámová hora. Po celá staletí jej evropští cestovatelé mylně nazývali mešita Umar ibn al-Chattáb nebo Omarova mešita.
Přidám-li k zamyšlení nad transformací muzea do mešity pomocí rozhodnutí soudu výrok prezidenta Recepa Erdogana, že se jedná o pozdrav všem symbolickým městům Andalusií počínaje a Bucharou konče, že se jedná o požár naděje všech potlačovaných, nevyhnu se pocitu, že se jedná o otázky spojené s Palestinou a vnitropolitickou situací v Turecku. Cílem transformace muzea se mi jeví mobilizace konzervativních Muslimů v době hospodářské krize, zvýšeného rizika přímého vojenského angažmá v Libyi, nepřímého v Karabachu na straně Ázerbájdžánu a v neposlední řadě, zvětšujícího se odcizení Turecka od EU.
Na tomto místě se nabízí i spojení se včerejší konferencí na téma 15. červenec 2016 – Významná noc Turecké demokracie. Konference se konala v rezidenci Velvyslance Turecka v ČR, JE Egeman Bagis. Úvodní slovo JE bylo doplněno cca 10 minutovým filmem se záběry z dramatické noci, pokusu svrhnout prezidenta Erdogana. Následujícímu referátu pozvaného tureckého referenta, Prof. Dr. R. Kutay Karaca, absolventa Air Force Academy (letecké vojenské akademie) v 1991, dnes aktivního člena mnoha organizací, jejichž výčet by zabral polovinu příspěvku, následovalo několik otázek hostů. Těch bylo na konferenci několik desítek. Tvořili je převážně cizinci, včetně členů několika diplomatických misí. Jako obvykle: české hosty – účastníky bylo možné spočítat na prstech jedné ruky, podobně jako české novináře – holubáře. Z aktivních českých politiků, parlamentářů nebo jejich asistentů, o kterých předpokládám, že by je tématika Turecka a demokracie měla zajímat, jsem neviděl žádného. Možná i proto, že je neznám, nebo je někdo jiný, koho také neznám, zastupoval.
Post konferenční kvalitní občerstvení v zahradě rezidence nabízelo možnost setkání a klást otázky spojené s událostmi před a po 15. červenci. Například: Proč lze léto 2013 chápat jako konec rozkvětu vztahů EU – Turecko? Proč Brusel v kritické době 15. července jednoznačně nepodpořil tureckého prezidenta? Proč nebyl doposud vydán islámský kazatel Fethullah Gülen z USA? Jaké důvody jsou uváděny v rozhodnutích SRN a Řecka o přidělení politického azylu podporovatelům kazatele Gülena? Jaké argumenty může Turecko uvést, má-li opravdovou snahu zvrátit požadavek EP o zastavení přístupových jednání k EU? Jak rozumět označení vztahu odcizením, které použil ve svém nedávném příspěvku pro Politico ministr zahraničí Cavusoglu? V době kdy USA odložily diplomatickou a politickou zdrženlivost do archivu a tím indikují, že jejich vojska s pravděpodobností hraničící s jistotou budou intervenovat všude tam, kam budou poslány bez ohledu na vnitřní stav USA, včetně občanské války a kdo bude příštím prezidentem USA je nejvyšší čas si uvědomit, že doba polopravd, sebeklamu a pokrytectví elit a států s omezenou nebo neexistující suverenitou prakticky skončila. Skončila nejenom pro Turecko. To ještě neodpovědělo na mnoho otázek spojených s 15. červencem 2016, s normalizací života uvnitř země a vztahem Turecka s EU. V jakém by dnes nebyly EU a NATO stavu, normalizace společenského a hospodářského života Turecka se bez řešení vztahu s EU a NATO nedá uskutečnit. To se nezmiňuji o vztahu s Ruskou federací. Ten představuje komplexní téma, podobné vztahu ČR s RF. I proto bude téma Turecko s námi dlouho. Proto by měl být i v ČR zájem o informace, kladení otázek a analýzu odpovědí.  Dovoluji si nabídnout několik otázek bez odpovědí, které se mi nabídly po konferenci, zhlédnutí filmu a krátké reflexi:
1) Proč se vojáci chovali tak, jak se chovali a zablokovali pouze jeden směr Bosporského mostu? 2) Proč vyškolení piloti při bombardování Parlamentu nebyli efektivní, jak se dá očekávat v situaci, kdy nebyl dáván odpor? 3) Proč cca 60% generálů a admirálů bylo obviněno z účasti na přípravě převratu bez předložení veřejně dostupných důvodů? 4) Proč nebylo ve filmu sděleno nic o balistických zkouškách zbraní, kterými byly oběti zastřeleny nebo raněny? 5) Co si má člověk neznající Islám myslet, když prezident označí pokus o převrat milostí Alláha, a jestli se nemýlím, se ještě usměje ve směru svého zetě? A když JE premiérministr Binali Yıldırım označí pokus o převrat nejméně milovaným projektem?
Mohu si představit, že část nejenom české veřejnosti by mohla přivítat komentář z Turecka nejenom na otázky, ale i na nedávno zveřejněný průzkum holandského centra Broken Chalk. Ten například uvádí, že v Turecku bylo ve spojení s pokusem o převrat propuštěno ze státní služby více 126 000 lidí. Nemluvě o desítkách tisíc profesionálně činných lékařů, inženýrů, diplomatů, vědců, religiózních aktivistů, spisovatelů, lektorů a učitelů, studentů apod. Píše se o uzavření 15 univerzit, 1065 lyceálních, středních a základních škol, 848 studentských ubytovnách, 12 tisících společností. Jaká je situace s EKASEN (syndikát zaměstnavatelů ve sféře vzdělávání) a AKTIFSEN (aktivní pracovníci ve sféře vzdělávání). Jaký je stav vyšetřování 511 tisíc lidí (podle MV Turecka) podezřívaných z podporování terorismu? Jaká je péče o zdraví více než 11 tisíc žen a 780 dětí ve vězení v době covid-19?
Otázky bez pravdivé odpovědi se budou mstít po nástupu nových elit v přicházení s pomocí amerických hrozeb, případně i jejich vojsk, nebo ze strany protivníků. Podobně jako se tomu stalo v české fantastické povídce o ricinu. Té následovalo pro začátek vzájemné vyhoštění diplomatů z Prahy a Moskvy, zatčení a obvinění z vlastizrady ruského ex-žurnalisty Safonova. Včera bylo zveřejněno jméno jeho údajné české spojky: ex-dopisovatel Lidových novin z Moskvy, Martin Laryš. Ten byl před působením v Moskvě podle veřejně dostupných informací na studijní stáži ve Lvově a Kyjevě. Zda je to dnes dostačující kvalifikace stát se spolupracovníkem české bezpečnostní služby, nevím. Za to ale vím o odsouzení německo – tureckého žurnalisty Deniz Yücel k 2 rokům 9 měsícům a 22 dnům ve vězení. Tam ale nepůjde. Proč? Deniz Yücel pracoval v Turecku, kde byl 2017 zatčen, jako zahraniční novinář. Na základě rozhodnutí Tureckého ústavního soudu po cca jednom roce ve vazbě byl propuštěn do SRN. A dnes v nepřítomnosti odsouzen. Nikdo, kromě služeb USA neví, kolika pánům může jeden slouha sloužit v době, kdy i sloužení vyžaduje vděčnost, nechce li se člověk s právem na důstojnost stát lidským odpadem. Souhlasu netřeba.  
pátek 17. července 2020

Neexistuje druhá pitva George Floyda

Prohledal jsem internet a nemohu najít údajnou druhou pitvu - tzv. „nezávislou pitvu“, kterou si objednala „rodina George Floyda“. Neměl jsem problém s nalezením oficiální zprávy soudního lékaře, ale nenalezl jsem žádné informace o druhé pitvě. Ti z vás, kteří jsou přesvědčeni, že existuje, pošlete mi prosím odkaz (URL). Bude to důkaz, že umíte lépe vyhledávat informace na internetu, než já.

Na základě dostupných informací víme o „druhé pitvě“ jen na základě tvrzení CNN, což je banda lhářů, jejichž zprávy ostatní presstituti opakují. Takže to vypadá, že presstituti vytvořili neexistující „druhou pitvu“, stejně jako vytvořili aféru Russiagate a zprávu, že Rusko nabídlo odměny Tálibánu za zabíjení amerických vojáků v Afghánistánu, s čímž prezident Trump údajně odmítá cokoliv dělat. Jak může Trump udělat něco s něčím, co neexistuje? Zkuste si představit tak hloupé lidi, naprosté pitomce, kteří si myslí, že Rusko musí Tálibánu platit za to, aby zabíjeli americké vojáky, kteří se snaží okupovat Afghánistán. Vždyť Tálibán zabíjí americké okupační vojáky už dvě desítky let! Proč by najednou mělo Rusko vyplácet finanční odměny Tálibánu za zabíjení amerických vojáků? Jde pouze o promyšlenou propagandu proti Trumpovi.

Podobně se můžeme ptát, jak lze vyvrátit druhou pitvu, ve které se uvádí, že policista Chauvin zavraždil Floyda, když taková pitva neexistuje?

Co skutečně víme, je, že existuje dvakrát propuštěný bývalý soudní lékař, kterého nejprve vyhodila správa města New York, a poté okres Suffold County, jenž funguje jako „najatý pistolník“, vydávající za peníze buřičská prohlášení do médií na podporu občanských soudních sporů. Jmenuje se Michael Baden.

Baden neprováděl žádnou druhou pitvu. Prohlédl si video s policistou Chauvinem a vyjádřil svůj názor, že Chauvin zabil Floyda tím, že ho zadusil, znemožnil přívod kyslíku a průtok krve do mozku. V této řečnické práci mu pomáhal pravicový idiot Sean Hannity z Fox News.

Nikde v médiích není ani zmínka o existujících závažných zdravotních potížích Floyda, jeho drogové závislosti, ani množství fentanylu v krvi, které přesahovalo smrtelnou dávku. Zpráva soudního lékaře byla zcela ignorována presstitutními médii a veřejnými orgány, včetně státního zástupce, který obvinil policistu Chauvina.

Důsledkem předávkování fentanylem je neschopnost dýchat a srdeční infarkt. Vyhledejte si to sami. Odkaz jsem uvedl zde.

Povšimněte si zejména tohoto:

„Můžete se fentanylem předávkovat? Ano, člověk se může fentanylem předávkovat. K předávkování dochází tehdy, když droga vyvolá závažné nepříznivé účinky a život ohrožující symptomy. Když se lidé předávkují fentanylem, jejich dýchání se může zpomalit nebo zastavit. To může snížit množství kyslíku, který se dostává do mozku, a nastává stav, zvaný hypoxie. Hypoxie může vést k hlubokému bezvědomí a trvalému poškození mozku nebo dokonce k úmrtí.“

„Syntetické opiáty, včetně fentanylu, jsou dnes ve Spojených státech nejběžnější drogy, které mají při předávkování za následek smrt. V roce 2017 bylo 59,8% úmrtí, souvisejících s opiáty, způsobeno fentanylem, ve srovnání se 14,3% v roce 2010.“

„V roce 2017 bylo zaznamenáno odhadem 70 200 úmrtí na předávkování drogami, přičemž největší nárůst souvisel s fentanylem a podobnými drogami - více než 28 400 úmrtí na předávkování. Tato čísla jsou však pravděpodobně podhodnocena.“

Webové stránky léčebného centra Oxfordtreatment.com uvádějí smrtelnou dávku 2 miligramy.

Web Drugfreeworld.org uvádí smrtelnou dávku 3 miligramy.

Podle webové stránky harmreductionohio.org je 700 mikrogramů (méně než jeden miligram) nadměrná dávka, která může pravděpodobně způsobit smrt. Jeden miligram (1 000 mikrogramů) představuje riziko „téměř jisté smrti“. Dva miligramy způsobí nevyhnutelně smrt. Dávka 250 mikrogramů (čtvrtina jednoho miligramu) může zabít uživatele drog, který látku nesnáší dobře. „Tradiční lékařská moudrost říká, že 2 000 mikrogramů je „minimální smrtelná dávka“ - jinými slovy, je to nejmenší množství, které může být smrtelné. Tento odhad je však příliš vysoký. Dva tisíce mikrogramů (2 miligramy) čistého fentanylu, vstříknutého do žíly, by způsobily předávkování i těm největším uživatelům heroinu - zvláště pokud by byl fentanyl smíchán s jakoukoli jinou látkou, jako např. heroinem, alkoholem nebo Xanaxem.“

Jedná se o velmi malé množství. „Záchranáři, kteří mají co do činění s předávkováním, musí být velmi opatrní; jen dotyk nebo vdechnutí může být pro ně smrtelné.

Nepište mi, co si o tom myslíte. Nejde o to, co si myslíte. Tady jde o fakta. Pokud neznáte fakta, tak potom jednoduše nevíte. Nevědomost a zmanipulované emoce nejsou dobrý základ pro dosažení pravdy.

V médiích není ani zmínka o Floydových krevních testech, ukazujících velké množství fentanylu, nebo rozhovor, který vedl Hannity s „najatým pistolníkem“ Michaelem Badenem, jenž si zřejmě umanul, že se z něj a z Floydovy „rodiny“ stanou milionáři díky občanskému soudnímu řízení. Není pochyb, že Baden vděčí Hannitymu za to, že mu poskytl veřejné fórum pro jeho klienty.

Bez zmínky o tom, že Floyd požil smrtelnou dávku nebezpečného opiátu, o němž je známo, že zastavuje dýchání a způsobuje srdeční infarkt, najatý pistolník Michael Baden klidně konstatoval, že viníkem je policista Chavin.

To je to, co chtějí média slyšet. To je to, čemu se věnují politici. To je to, co ve své hlouposti předal Hannity levičákům jako zbraň.

Snažím se zde bránit pravdu. Neexistuje žádná druhá pitva, ale všichni jsou přesvědčeni, že ano. Jaký dosah může mít jeden odmítající hlas, když nezodpovědná média uctívají lež?

Proč bylo zapotřebí „druhé pitvy“? Podle CNN k tomu nebyl vůbec žádný důvod. Podle CNN oficiální zpráva soudního lékaře potvrdila, že v případě Floydovy smrti šlo o zabití policistou. Pokud tomu tak je, proč si „Floydova rodina“ musela najmout někoho, kdo řekne totéž?

Ale tohle je jen další lež ze strany CNN. V oficiální zprávě soudního lékaře není ani zmínka o zabití. Policii není přičítána žádná vina. Presstitutní média záměrně překroutila název zprávy soudního lékaře, aby naznačila, že policie měla na Floydově smrti alespoň malou roli.

Sami si můžete přečíst zprávu soudního lékaře.

Ve zprávě se uvádí: „Nebyla identifikována žádná život ohrožující zranění.“ Obsah zprávy soudního lékaře není nic jiného, než seznam prozkoumávaných faktorů. Americká presstitutní média zfalšovala význam použití slova „zadržení“ v názvu zprávy, a oznámila, že policejní zadržení přispělo k Floydově smrti.

Abych to shrnul: Michael Baden neprovedl žádnou pitvu. Poskytl velmi vypočítavou interpretaci videa, které jsme všichni viděli. CNN z toho udělalo „druhou pitvu“. Ostatní média převzala tuto zkreslenou a nesprávnou interpretaci videa a vydávala ji za pitvu, udělala z toho „fakt“, že byla provedena druhá pitva. Zpráva soudního lékaře se nezmiňuje o vraždě, ani takové slovo nepoužívá. Není tam ani žádná zmínka o tom, že by policejní zadržení, coby „možný faktor“, přispělo k Floydovu problému s dýcháním a smrtí. Ať už se zákrokem policie či bez něj, množství fentanylu bylo dostatečně velké na to, aby ho zabilo. Všimněte si, že se žádná média nezmiňují o smrtelné koncentraci fentanylu ve Floydově krvi. To, že Floyda zavraždila policie, je pro mnoho lidí velmi důležité, a právě tato citová reakce převažuje nad fakty. Média nás dohnala k úsudku na základě emocionální reakce na video bez jakéhokoli prozkoumání faktů.

Také zauvažujte nad tím, že „pokojné protesty“, k nimž došlo v mnoha městech, nevypukly spontánně. Na protestních místech byly předem připravené hromady cihel. „Pokojní demonstranti“ dorazili s batohy, plnými kusů betonu. Antifa, která byla okamžitě po ruce, začala s rabováním, pálením a násilím. Presstituti se snažili tyto skutečnosti zakrýt, ale web Black Agenda Report potvrdil, že „spontánní protesty“ byly naplánovány dopředu:

Protesty za George Floyda byly výsledkem několikaletého organizování

Na rozsahu a šíření protestů, které minulý měsíc otřásly celým národem, nebylo nic spontánního, uvedla zkušená aktivistka Monifa Bandeleová, členka Hnutí za životy černých (Movement for Black Lives), podílející se na tvorbě jejich politiky. „To opravdu vzešlo z neústupného, vzrušujícího a inspirujícího hromadného organizování, trvajícího šest let,“ řekla Bandeleová. Bezprecedentní úroveň účasti bílé populace byla výsledkem toho, že „nebílí aktivisté půl desetiletí říkali: Takhle to vypadá, takže následujte vedení černošských organizací.“

Američané jsou nejvíce naivní národ na světě. Uvěřili každé průhledné lži 21. století, počínaje událostí 9/11 až po finanční odměny, které Rusko údajně vyplácelo Tálibánu za zabíjení amerických vojáků. Pravda však pokaždé vyjde najevo. Jako například to, že řízená demolice způsobila zhroucení Světového obchodního centra č. 7. V Iráku nebyly žádné zbraně hromadného ničení. Saddám Husajn neměl žádné napojení na Al-Káidu. Írán neměl žádné nukleární zbraně. Asad nepoužil chemické zbraně. Rusko nenapadlo Ukrajinu. Přesto vědomí, že tohle všechno byly lži, a že byli oklamáni, neochrání Američany před tím, aby neuvěřili dalším lžím.

Lidé, kteří nejsou schopni pochopit, že je s nimi neustále manipulováno, nemají žádnou budoucnost.

Paul Craig Roberts